ua en ru

"Кіт замість кролика і підробки": на київських ярмарках обманюють людей

"Кіт замість кролика і підробки": на київських ярмарках обманюють людей Фото: Ярмарок (УНІАН)

На ринках знайшли масу порушень

У мережі розповіли, що на щотижневих продуктових ярмарках у Києві, покупців витончено обманюють. Люди ризикують нарватися на підробку і неякісні продукти, передає "Сегодня".

Зараз у продавців немає холодильників для продукції, вони кажуть, що це ні до чого, оскільки температура повітря на вулиці низька.

"Температурний режим всієї цієї риби -18-24 градуси, а вона зберігається в плюсовій, відбувається дифрост", – розповіла директор Союзу споживачів України Максим Несміянов.

Це означає, що риба розморожується, і в ній починають розвиватися бактерії. А ось у однієї продавщиці для м'яса на прилавку місця не вистачило, вона просто лежить на землі.

На свинину і яловичину документи є у всіх продавців, а ось маркування на домашній курці рідкість. Правило продажу кроликів також не дотримуються – доказів, що це не кішка, немає.

За імпортною кави невелика черга. Ось тільки покупці не підозрюють, що продають підробки. Знайшли в торгових рядах і підроблені пральні порошки.

Видання також повідомляє, що найголовніше порушення на ярмарках це те, що у продавців немає санітарних книжок, замість них підроблені.

Як раніше повідомлялося, жителі Миколаєва обурені будиночками для новорічної ярмарки, які почали встановлювати на Соборній площі міста.