ua en ru

Від Козловського до Кароль: стало відомо, хто із зірок отримує найбільші гонорари з міськбюджетів

Від Козловського до Кароль: стало відомо, хто із зірок отримує найбільші гонорари з міськбюджетів Фото: Віталій Козловський (ivona.bigmir.net)

У ProZorro з'явилися перші дані про "безкоштовні" концерти цієї осені, оплачені коштами місцевих бюджетів та "Укрзалізниці"

На сайті системи електоронних закупівель ProZorro з'явилися перші дані про гонорари українських зірок, які сплачені з міських бюджетів. Про це повідомляє видання "Наші гроші".

За інформацією видання, найбільшу суму з представників музичної індустрії в розмірі 640 тис. грн отримає відомий український композитор Володимир Бистряков. Саме на таку суму у нього замовила організацію святкування Дня залізничника в Києві філія Центру сервісного забезпечення ПАТ "Українська залізниця".

Наголошується, що Бистряков буде ведучим концерту, запланованого на третє листопада. Під час святкового заходу виступлять Антоніна Матвієнко, Маша Собко, Віктор Павлік, Гарік Кричевський та інші артисти. Щоправда, суми гонорарів цих зірок не вказані.

Наступна у списку йде Тіна Кароль. Департамент гуманітарної політики міської ради Дніпра заплатив їй 551 тис. грн за виступ під час святкування Дня міста у вересні.

"Це значно більше, ніж виділили з бюджету Наталії Могилевської. Департамент з гуманітарних питань Кам'янської міськради перерахував Могилевській 98,4 тис. грн за її 45-хвилинний концерт, який пройшов також у День міста", - пише видання.

До речі, найбільшу суму за організацію концертів заплатили установи Маріупольської міськради, які уклали кілька угод з ТОВ "ВМФ Івент Груп" на суму більше одного мільйона гривень.

Виступ Гайтани обійшовся в 199,9 тис. грн, гурту СКАЙ - 192 тис. грн, а два концерти гурту "НеАнгели" - 160 тис. грн кожен. Кожна з угод на виступ окремого артиста не перевищувала суму в 200 тис. грн.

Чумаківська сільрада Дніпропетровського району, на території якої мешкає близько трьох тисяч жителів, перерахувала ТОВ "Перша концертна агенція" 148,4 тис. грн за те, щоб побачити і почути співака Віталія Козловського. Фірма отримала від сільради 83,4 тис. грн за створення сценарію проведення концерту Козловського на Святі рідного села у Чумаках, а 65 тис. грн - безпосередньо за виступ співака.

Від Козловського до Кароль: стало відомо, хто із зірок отримує найбільші гонорари з міськбюджетів
Від Козловського до Кароль: стало відомо, хто із зірок отримує найбільші гонорари з міськбюджетівВід Козловського до Кароль: стало відомо, хто із зірок отримує найбільші гонорари з міськбюджетів

Фото: Гонорари українських зірок (nashigroshi.org)

Також відомо, що на святкування 445-ї річниці з дня заснування Кременчука та річниці визволення міста від нацистських загарбників комунальні установи та управління культури і туризму Кременчуцької міськради Полтавської області витратили 122,9 тис., 106 тис. і 103,1 тис. грн - їх збираються перерахувати ФОП Сергію Михайлику за організацію концертів. У документації, розміщеній у ProZorro, не зазначено, які саме артисти повинні виступити. Втім відомо, що в Кременчуці на День міста дали концерти Оля Полякова, ТНМК та Alekseev.

До речі, за рахунок системи ProZorro в III кварталі заощаджено 3 млрд грн.