Кремль звинуватив Україну в "мовному геноциді"

Четвер 30 березня 2017 15:49
Кремль звинуватив Україну в "мовному геноциді"
Фото: Захарова не перестає дивувати

Марія Захарова думає, що наша країна взяла курс на "тотальну відмову від російської мови"

Обговорюваний українськими нардепами законопроект про державну мову - це "мовний геноцид". Таку думку висловила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова під час брифінгу.

"По суті, в країні на державному рівні вводиться мовний геноцид... Офіційна влада продовжує лінію на тотальну дерусифікацію і насильницьку українізацію країни. Слідом за абсолютно одіозних законів, які позбавили російськомовне населення в Україні права на отримання об'єктивної інформації рідною для них мовою, київська влада має намір фактично легалізувати заборону на російську мову", - сказала Захарова.

На думку російської чиновниці, "прийняття подібних документів означає фактичну легалізацію насильницької українізації країни, узаконену боротьбу не тільки з російською мовою і культурою, а й мовами інших етнічних груп, що проживають в Україні".

"Таке законодавче творчість є ні чим іншим, як інструментом обмеження прав та боротьби з інакомисленням", - сказала Захарова.

Раніше Марію Захарову висміяли за хибне визначення патріотизму.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся