ru ua

"Кремль вперто не помічає": прихильник Путіна розповів про свавілля в окупованому Криму

"Кремль вперто не помічає": прихильник Путіна розповів про свавілля в окупованому Криму Фото: Крим (pixabay.com/IrinaKushnikova)

Місцевий блогер поскаржився на президента РФ

Прихильник президента Росії Володимира Путіна заявив, що в окупованому Криму процвітають беззаконня, злодійство і корупція. Про це написав кримський блогер Олександр Горний на сторінці "Эха Москвы".

"Приплили, як кажуть, на носі четверта річниця "кримської весни", ніби тиша та благодать - Росія, одним словом. Але те, від чого кримчани бігли в Росію, від українського свавілля, злодійства і корупції - розквітає махровим кольором, тільки під російськими прапорами. А як інакше? В органах виконавчої і законодавчої влади Криму засіли перевертні, які у масті "Единой России" творять все те ж саме, прикриваючись портретами Путіна і прапорами великої Росії. Та ще герої "кримської весни" не забувають ікру на свої яйця намазувати. Шо, даремно прапор Росії піднімали? Мерзенна, скажу я вам, публіка", - заявив блогер.

Горний додав, що, на думку московської ліберальної тусовки, в Криму живуть тільки ватники.

"Мене вражає і наша московська ліберальна тусовка, яка морщить свої носи при будь-якій згадці про Крим і про те, що там відбувається. Для них там живуть ватники і путіноїди", - написав він.

"В Криму свавілля, Кремль вперто не помічає того, що відбувається свавілля, радіючи будівництву мосту. Ліберальній тусовці тема Криму противна, інакше на Заході по голівці не погладять, а гляди, ще й образяться, в Україну не пустять потусити. Це вже не факт, а діагноз. У такій системі координат ми живемо, що хоч емігруй в Сахару, де у пісках гадів поменше буде", - зазначив блогер.

Він також відзначив, що не буде голосувати за Путіна і підтримувати його на майбутніх виборах президента РФ.

До речі, на різдвяні свята окупанти провели чергові обшуки у татар у Криму.