ru ua

"Кремлівська шістка": в Одесі активісти журналіста змусили покинути зал засідань суду (відео)

"Кремлівська шістка": в Одесі активісти журналіста змусили покинути зал засідань суду (відео) Колаж РБК-Україна

Поліцейські спочатку хотіли зупинити активістів, але потім підтримали їх вимоги

В Одесі 13 лютого колишній голова одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко разом з іншими активістами змусили фотографа інформаційного агентства "Одеса-медіа" Максима Войтенко, який відомий своїми сепаратистськими поглядами, покинути зал засідань Київського районного суду Одеси. Про це повідомив сам Стерненко на своїй сторінці в Facebook, опублікувавши відео інциденту.

Скандальний журналіст вирішив прийти на засідання суду по справі Стерненко. 13 лютого в Київському районному суду Одеси розглядали клопотання прокуратури про продовження арешту Сергію Стерненку, якому оголосили підозра ч. 5 ст. 27 і ч. 3 ст. 307 КК України (пособництво у збуті наркотичних речовин).

Відео: Стерненко та Войтенко (youtube.com/Пушкинская.net)

Поки суддя перебував у нарадчій кімнаті, Войтенко довелося покинути зал засідань, після того, як активісти звинуватили його в роботі на російські ЗМІ.

"Поки чекаємо суддю, вигнали з суду кремлівську шістку Максима Войтенко, який працює в "Комсомольській правді", неодноразово висловлювався на підтримку дій країн-агресора і є ваткою за визначенням", - повідомив Сергій.

"Кремлівська шістка": в Одесі активісти журналіста змусили покинути зал засідань суду (відео)

Скріншот поста (facebook.com/sternenko)

Поліцейські, які перебували в залі суду, спочатку хотіли зупинити активістів, але потім підтримали їх вимоги і запропонувала журналісту самому добровільно покинути приміщення.

Активіст також у себе на старнице розмістив інформацію про Войтенко, в якій вказував на його антиукраїнські висловлювання.

Нагадаємо, що в Одесі проукраїнські активісти обклеїли храми УПЦ МП листівками з зазначенням: "Обережно, Московський патріархат!". Про це повідомив Сергій Стерненко.