ru ua

"Кричали: "Поверніть СРСР": дружина капітана "Динамо" розповіла про початок війни на Донбасі

"Кричали: "Поверніть СРСР": дружина капітана "Динамо" розповіла про початок війни на Донбасі Фото: Ірина Морозюк (instagram.com irina_moroziuk)

За її словами, в той час багато фактів перекручувалися

Дружина капітана київського "Динамо" Миколи Морозюка Ірина згадала, як починалася війна на Донбасі. Про це вона розповіла в інтерв'ю Tribuna.

"Було багато викривлення фактів. Мама надивиться телевізора і дзвонить мені: "Боже, як ви там, у вас же світла немає, води немає!" Це була неправда. По телевізору показували, що мітинги "ДНР" розривали Донецьк, а я бачила на власні очі та знімала відео, як біля пам'ятника Леніну стояли кілька бабульок і кричали: "Поверніть СРСР", - розповіла Ірина Морозюк.

"Не відчувалося, що почнеться війна. Якби я не дивилася телевізор, то взагалі не бачила на вулицях, що в Донецьку такі проблеми. Ніхто з мого оточення в Донецьку не говорив, що хоче жити в "ДНР". У нас в Донецьку залишилася квартира. Нам речі потім передавали, ми не ризикнули повертатися, коли почалися бойові дії", - додала дружина капітана "Динамо".

До речі, журналіст розповів, на що сподівається Путін в конфлікті з Україною.

"Все, що можна було захопити - Путін захопив. Все, що можна було програти - Путін програв. Очевидно, що Путін ні за яких обставинах не зробить нічого, що дозволить Україні відновити свою територіальну цілісність. Він не поверне Крим, він не піде з Донбасу ", - написав Яковенко.