ua en ru

У Кривому Розі взяли під домашній арешт названого батька 6-річної дівчинки, яку спалили у контейнері

У Кривому Розі взяли під домашній арешт названого батька 6-річної дівчинки, яку спалили у контейнері Аміна Менго (Колаж РБК-Україна)

Прокуратура має намір домагатися укладення підозрюваного під варту

Суд Кривого Рогу обрав запобіжний захід для названого батька загиблої 6-річної Аміни Менго. Чоловік два місяці перебуватиме під домашнім арештом. Тим часом прийомна мати покійної дитини все ще на волі. Повідомляється, що під час судового засідання жінці стало погано, її забрала "швидка допомога", передає телеканал "Україна".

Подружжя Кудрявцевих підозрюються в тому, що спалили тіло своєї вихованки, а останки викинули в озеро. Соцслужби забрали у обвинувачених чотирьох прийомних і двох рідних дітей, яких розформували в дитбудинок сімейного типу.

Прокуратура має намір домагатися для Кудрявцевих більш суворого запобіжного заходу за скоєне, зокрема ув'язнення під вартою.

"Прокуратура вважає, що в майбутньому існує ризик перешкоджання цієї особи в проведенні досудового розслідування, у зв'язку з чим такий запобіжний захід, як домашній арешт, буде оскаржуватися прокуратурою", - сказала речник прокуратури Дніпропетровської області Олександра Сараєва.

Відео: Названому батьку Аміни Менго обрали запобіжний захід (YouTube/Сегодня)

Раніше повідомлялося, що прийомні батьки інсценували смерть шестирічної дівчинки з Кривого Рогу і спалили її тіло в контейнері.