ru ua

У Кривому Розі в маршрутці бійцеві АТО відмовили у проїзді

У Кривому Розі в маршрутці бійцеві АТО відмовили у проїзді Фото: Водій маршрутки нахамив бійцеві АТО (РБК-Україна)

На захист водія стали інші пасажири, що знаходились у салоні

У Кривому Розі АТОшнику відмовили у безкоштовному проїзді в маршрутці, хоча у нього було посвідчення учасника бойових дій. Про це український військовий Анатолій Лебедєв розповів на своїй сторінці в Facebook.

alt

Скріншот поста з акаунту facebook.com/Anatoly Lebedev

"Назвали нахабною малоліткою і мародером в маршрутці. Сьогодні, в криворізької маршрутці номер 307, у проміжку між 96-м кварталом і автовокзалом, водій відмовив мені в безкоштовному проїзді за посвідченням учасника бойових дій, стверджуючи, що не знає таких законів, за якими міг би це зробити, при цьому прокоментувавши моя присутність в маршрутці фразою: "поверталися, мародери", - описав ситуацію боєць.

Водія маршрутки підтримали інші пасажири.

altФото: Водій маршрутки (facebook.com/Anatoly Lebedev)

"Одна обурена жінка, навіть не побоялася назвати мене "нахабним неробою малолєткою". На мою заяву, що я маю повне право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті, мені пояснили, куди я можу засунути свої права", - написав Лебедєв.

altФото: Боєць АТО (facebook.com/Anatoly Lebedev)

"Сподіваюся, всі пасажири дісталися до свого пункту призначення, а водій не зазнав збитки в цей жахливий, несправедливий день. Моя думка: "з такими водіями та пасажирами далеко ми не поїдемо", - підсумував АТОшник.

Раніше у Житомирі водій виштовхнув пільговика з маршрутки.