ru ua

У Кривому Розі чиновницю звільнили через пісню про найманців РФ в Сирії

У Кривому Розі чиновницю звільнили через пісню про найманців РФ в Сирії Колаж РБК-Україна

Скандальна пісня прозвучала 9 травня під час церемонії покладання квітів до братської могили

У Кривому Розі Дніпропетровської області звільнили завідуючу районним відділом культури Валентину Ігнатову після того, як 9 травня, в День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, під час церемонії покладання квітів до братської могили полеглих воїнів у Центрально-Міському районі виконали пісню, присвячену російським солдатам в Сирії. Про це повідомляє Радіо Свобода.

Відзначається також, що дана композиція 9 травня прозвучала ще в двох районах міста — Металургійному та Саксаганському. В одному з них вона була виконана в перекладі на українську мову.

За інформацією місцевих ЗМІ, на заході в Кривому Розі, де звучала пісня, написана офіційної представницею МЗС Росії Марією Захарової, був присутній мер міста, чиновники, ветерани, школярі.

Раніше повідомлялося, що 9 травня у Кривому Розі під час церемонії покладання квітів до братської могили прозвучала пісня, присвячена російським найманцям в Сирії. Пісня "Поверніть пам'ять", яку співали на честь ветеранів, написана офіційної представницею МЗС РФ Марією Захарової про російських військових у Сирії.

Варто відзначити, що біля братської могили під час виконання пісні танцювали дівчата в дивних костюмах.

Хайп-таксі #21: що для вас 9-е травня