ru ua

Під Кропивницьким невідомі намагалися зруйнувати пам'ятник радянським солдатам (фото)

Під Кропивницьким невідомі намагалися зруйнувати пам'ятник радянським солдатам (фото) Фото: Пам'ятник (facebook.com/HayvoronMiskrada)

Скульптура була встановлена на честь загиблих у Другій Світовій війні

У місті Гайворон Кіровоградської області невідомі під час новорічних свят пошкодили пам'ятник солдатам Другої Світової війни. Про це повідомляється на сторінці міської ради у соцмережі Facebook.

"У сквері Перемоги – напівзруйнована скульптура солдата, встановлена біля могил 11-ти радянських воїнів і 43-х партизанів. Невідомі відбили або відірвали руку скульптури і лавровий вінок", – розповіли в прес-службі міськради.

Під Кропивницьким невідомі намагалися зруйнувати пам'ятник радянським солдатам (фото)Під Кропивницьким невідомі намагалися зруйнувати пам'ятник радянським солдатам (фото)Під Кропивницьким невідомі намагалися зруйнувати пам'ятник радянським солдатам (фото)Під Кропивницьким невідомі намагалися зруйнувати пам'ятник радянським солдатам (фото)

Фото: Пошкоджений пам'ятник (facebook.com/HayvoronMiskrada)

Відділ культури райдержадміністрації створив комісію. Скульптуру оглянули, склали відповідний акт.

"Міськвиконком звертається до гайворнців і гостей міста з проханням - якщо ви стали свідком цього ганебного вчинку - повідомте про це правоохоронні органи", - попросили у Міськвиконкомі.

Зазначається, що в гайворонському сквері Перемоги встановлені меморіали жертвам Чорнобильської катастрофи та воїнам-інтернаціоналістам. Крім того, там розташовані місця поховань загиблих у Другій світовій війні військових.

Під Кропивницьким невідомі намагалися зруйнувати пам'ятник радянським солдатам (фото)

Скріншот поста (facebook.com/HayvoronMiskrada)

До речі, у Харкові вандали зіпсували монумент радянському маршалу. Активісти організації "Права молодь" залили фарбою пам'ятник Георгію Жукову.