ua en ru

"Крутіше за будь-який тепловізор і нічник": АТОшники розповіли про пухнастого товаришів по службі

"Крутіше за будь-який тепловізор і нічник": АТОшники розповіли про пухнастого товаришів по службі Фото: Військові (dpsu.gov.ua)

Військові кажуть, він допомагає їм нести наряди

У бійців АТО є незвичайний помічник на прізвисько Пряник. Про нього вони розповіли на відео. Опублікованому на каналі "Військове телебачення України" в YouTube.

"Історія про антидепресанта "Пряника" і про те, як українським воїнам вдається залишатися Людьми і в екстремальних умовах війни", - сказано в підписі до ролика.

Бійці розповіли, що пес до них прибився. Вони назвали його Пряником і з тих пір, собака допомагає їм в зоні АТО.

Відео: У бійців з'явився пухнастий товариш по службі (youtube.com/Військове телебачення України)

"Прибув, Пряником назвали, разом з нами відпочиває, допомагає наряди нести, у собаки набагато краще слух і нюх, крутіше будь-якого тепловізора і нічника", - розповів військовослужбовець Олександр.

"Ми його потроху приживається тут, щоб він служив, також, потихеньку, службу з нами. Поки маленький, але підросте і буде сторожовим псом", - додав боєць Володимир.

Раніше в мережі показали незвичайного помічника в пошуках загиблих в АТО.

"Єдина в Україні собака, яка має унікальні здібності, допомагає шукати тіла загиблих. Третій рік поспіль в районі проведення антитерористичної операції здійснюються заходи щодо пошуку зниклих без вести, ексгумації та евакуації тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів в рамках гуманітарного проекту "Евакуація-200", - сказано в описі під відео.