"Це така кримська риса": Кримчани не збираються знижувати ціни на житло і продукти

Кримчани не збираються знижувати ціни на житло і продукти
Фото: Продукти (Фото надане для редакції кримчанином)

Люди не хочуть нічого робити для покращення сервісу

У Криму незважаючи на дорожнечу продуктів і "космічні" ціни на житло, люди не планують поступатися і робити знижки туристам. Про це повідомляється в матеріалі "Крим.Реалії".

За словами журналіста Антона Меснянко, кримчани краще не будуть здавати житло, ніж будуть знижувати вартість.

"Про якісь мегазнижки у кримських готелях я не чув. Можливо, вони щось знижують для організованих туристів, але трохи. І треба враховувати кримську психологію (і тут так було завжди) - ціни на все завищені, і при цьому ніхто нічого не хоче робити. Люди просто ставлять високий цінник - ми живемо в Криму, ми живемо біля моря, приїжджайте і віддавайте нам свої гроші. І при цьому ніхто не хоче нічого робити, щоб поліпшити сервіс, обслуговування, створити інфраструктуру", - розповів журналіст.

"Враховуючи цю жадібність, я можу прогнозувати, що місцеві готельєри віддадуть перевагу сидіти з напівпорожніми готелями, ніж знижувати ціни або створювати додаткові умови, щоб залучити людей. Це така кримська риса, яка була у всі часи",  - додав він.

Як раніше писав Styler, кримчани переконані, що українці не їдуть на півострів через "мовний бар'єр".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся