ru ua

Кримчанка пояснила, чому не хоче повертатися додому

Кримчанка пояснила, чому не хоче повертатися додому Фото: Крим (pixabay.com/enelene)

Сім'я переїхала з окупованого Севастополя в Запоріжжя

Кримчанка, яка тепер живе в Запоріжжі, розповіла, чому не хоче повертатися додому, передає "Индустриалка".

Відразу після окупації півострова сім'я Споловичів виїхала з Севастополя в Енергодар - на батьківщину чоловіка. Зараз Світлана живе з донькою Маргаритою в Запоріжжі в орендованій квартирі. Батько дівчинки Василь служить в армії.

У четвер, 13 липня, Світлана не могла стримати сліз під час урочистої зустрічі бійців. Вона розповідала, як сумує за чоловіком.

"Звичайно, мені його не вистачає, адже останній раз ми бачилися п'ять місяців тому. Восени донька піде в школу, тому я зараз зайнята її підготовкою. Жити в Запоріжжі непросто, адже ми знімаємо житло, а це дорого, але в будь-якому випадку, повертатися назад в Крим у мене бажання немає, хоч я там ще прописана", - розповіла Світлана.

Вона виросла в Севастополі, однак зараз у цьому місті у неї практично не залишилося рідних - всі виїхали.

altalt

Фото: Світлана та її дочка Маргарита зустрічають батька з АТО (iz.com.ua)

"Севастополь зараз розділений на два табори - комусь подобається Росія, а комусь - ні. Я проти такого життя. Я хочу жити в Україні. Розлюбила все, що пов'язано з Кримом, і на Чорне море зовсім не тягне. У мене тут родина. Мрію, в цьому році потрапити на Азовське море з чоловіком і дочкою. Подруга розповідає, що зараз у Криму на пляжах мало людей і це нормально. Наші люди туди не їдуть і не повинні їхати. У мене зараз новий будинок і я рада, що сьогодні повернувся мій чоловік. Нарешті він обіймає дочку!" - відзначила вона.

До речі, Порошенко заявив, що час переходити до активної стратегії деокупації Криму.