ru ua

"Кримський сценарій": експерт розповів про ймовірне розвалі Росії

"Кримський сценарій": експерт розповів про ймовірне розвалі Росії Колаж РБК-Україна

Експерт закликає не переоцінювати могутність путінського режиму

Експерт Міжнародного інституту демократії Євген Дикий розповів, за яким сценарієм може розвалитися Росія. Про це "Обозреватель".

За його словами, "кримський сценарій" може зіграти з Росією злий жарт.

"Якщо по кримському сценарієм де-небудь буде оголошено про створення "стихійно виникла самооборони Алтаю", вона може дивним чином нагадувати китайський спецназ. Це абсолютно реалістичний сценарій. Сибірська республіка може проголосити себе, Ідель - Урал. Я вже мовчу про те, що як тільки там почнеться хоч щось хитатися, то Північний Кавказ повстане відразу", - зазначив експерт.

Євген вважає, що розвал Росії - досить імовірний сценарій, адже політика керівництва країни за повної згоди з боку суспільства держава веде саме до такого розвитку подій.

"Потрібно віддати належне, що політику Путіна спробам відродження СРСР підтримує абсолютна більшість російського суспільства і навіть популярні опозиційні політики. Наприклад, той же Навальний в цьому питанні більше Путін, ніж сам Путін. Послухайте його висловлювання щодо Криму. Якщо Путін тільки імперіаліст, то Навальний-ще й російський шовініст в додачу", - додав він.

Експерт закликає не переоцінювати могутність путінського режиму.

"Згадайте розвал СРСР, коли більшість людей не очікували, що він відбудеться настільки стрімко. З Росією буде так само. Спочатку це буде не очевидно, а потім підуть стрімкі лавиноподібні процеси, оголошення суверенітетів", - сказав Євген Дикий.

Раніше повідомлялося, що мережа здивував царь-паркан в окупованому Криму (відео).