ru ua

В Криму російський уряд забирає у місцевих жителів земельні ділянки

В Криму російський уряд забирає у місцевих жителів земельні ділянки Фото: Суд (pixabay.com/succo)

У Севастополі через суди масово забирають земельні ділянки кримчан

Жителі Севастополя скаржаться, що російський уряд почав масово відбирати у них земельні ділянки. Про це повідомляє видання "Крим. Реалії".

Власники вирішили звернутися в ООН, до президента РФ Володимира Путіна та в Держдуму Росії. За їх словами, "уряд" Севастополя забирає земельні ділянки, оскільки земля до 2014 року нібито була видана незаконно. Люди вимагають припинити суди та перевірити дії севастопольської "влади".

Підприємець із Пермі Георгій Соловей в 2015 році купив ділянку в Севастополі. Його дитині за лікарською рекомендацією потрібен був відповідний клімат. Ділянку чоловік купив у місцевої мешканки з українським громадянством за 8 млн грн. Державний нотаріус вивчив документи та не виявив ніяких порушень. В серпні 2016 року Георгію прийшов позов за нібито самовільне будівництво. Чиновники вимагають звільнити землю, оскільки вона перейшла у власність міста. При цьому про компенсацію взагалі не йдеться.

Він програв справу як в районному, так і в міському суді. Тепер залишається сподіватися тільки на Верховний суд РФ. Юристи підтримують таке рішення і розповідають, що це не єдина подібна махінація. Без земельних ділянок таким чином залишилися тисячі севастопольців. Чиновники підтверджують факт вилучення, однак більше ніяк не коментують.

Відзначається, що бюрократи вважають свою поведінку правильною тому, що у попередньої адміністрації не було ніяких прав виділяти земельні ділянки без узгодження з міською радою, то "чому тепер чиновники повинні віддавати те, що виділяли інші за допомогою хабаря"?

Спрогнозувати, яка сторона переможе в суперечці, юристи не можуть. Якщо за українськими законами процедура землевідведення була б складною та заплутаною, то російські суди не витрачають на це багато часу. Поки невідомо, чим завершиться ситуація в Севастополі.

Відео: В Криму російський уряд забирає у місцевих жителів земельні ділянки (YouTube/Крым Реалии)

До речі, у Криму силовики побили і відвезли в невідомому напрямку сина голови регіонального меджлісу.