У Криму скаржаться, що жителі Росії їздять відпочивати в Туреччину

Середа 17 травня 2017 13:05
У Криму скаржаться, що жителі Росії їздять відпочивати в Туреччину
Жителі Росії воліють відпочивати в Туреччині (РБК-Україна)

Кримським готелям важко конкурувати з турецькими готелями

В окупованому Криму повідомляють, що російські туристи віддають перевагу відпочинку в Туреччині, а не на півострові. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Так званий міністр курортів і туризму республіки Сергій Стрельбицький розповів, що в цілому вартість перебування в кримських готелях залишилася на колишньому рівні, проте їм важко конкурувати з демпингующими турецькими готелями.

Турецькі готелі пропонують дуже низькі ціни, тому так звана влада окупованого півострова готує лист в уряд Росії, який якимось чином має допомогти в цьому протистоянні.

Незважаючи на це, в окупованому Криму продовжують очікувати, що потік туристів хоча б трохи збільшиться.

"Повинен сказати, що в червні ціни у турецьких колег стабілізуються, а в липні-серпні думаю, вони будуть вищими, ніж у Криму. Тому що ми домоглися стабілізації, а той, хто зараз демпінгує, повинен буде вживати заходів, щоб повернути йдуть гроші", — вважає так званий міністр курортів і туризму окупованого півострова.

Нагадаємо, кримчани звинувачують Росію в тому, що півострів перетворюється в незрозуміло що".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся