ru ua

Курсанта з Харкова за "хохляцьку музику" відправили служити на передову

Курсанта з Харкова за "хохляцьку музику" відправили служити на передову Кадр з відео YouTube/Newsroom Kharkov

Поліцейському оголосили дисциплінарне стягнення за нецензурні та образливі слова

Випускник Харківського національного університету внутрішніх справ Сергій Буйновский, який нецензурно висловився про "хохляцьку музику", працює опером у Попаснянському відділі поліції на лінії розмежування. Таке рішення в Нацполіції Луганської області прийняли після проведення розслідування, яке було ініційовано через скандальне відео, опубліковане 12 травня.

У ролику двоє курсантів ХНУВС нецензурно висловлюються про Україну та "хохляцьку музику". Відео було зняте на площі Свободи під час святкування Дня незалежності України 24 серпня 2016 року.

"Колишньому горе-курсанту було оголошено дисциплінарне стягнення. Крім того, тепер він буде працювати опером у Попаснянському відділі поліції, який знаходиться на лінії розмежування", - розповіли в Нацполіції Луганській області, передає NewsRoom.

Другого учасника скандального ролика – курсанта третього курсу ХНУВС В'ячеслава Ненько, через кілька днів після публікації відео відрахували з університету. На офіційному сайті вузу повідомили, що рядовий своїми діями грубо порушив Присягу працівника поліції, правила етичної поведінки, вимог нормативно-правових актів про проходження служби Національної поліції України та дискредитував звання поліцейського як представника держави.

Відео: Курсанти ХНУВС нецензурно відгукуються про українську музику (YouTube/Newsroom Kharkov)

Раніше повідомлялося, що у Харкові курсанта поліції відрахували з вузу за наругу над українською музикою.