ru ua

Шматочок Криму: у Києві з'явилася незвичайна арка з трояндами

Шматочок Криму: у Києві з'явилася незвичайна арка з трояндами Фото: Арка з трояндами (facebook.com/mikhail.maksymov)

Місцеві жителі охрестили арку "тортиком"

У Києві з'явилася незвичайна арка – арка з трояндами, яка веде до "Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв". Про це повідомляє "Сьогодні".

У Києві, по вулиці Олеся Гончара, 84, з'явилася незвичайна арка. Стеля цієї арки прикрашена жовтими, білими і червоними трояндами.

Фотографію незвичайної арки зробив користувач Михайло Максимов і опублікував на своїй сторінці в Facebook. Він стверджує, що не знає хто саме зробив цю роботу.

Шматочок Криму: у Києві з'явилася незвичайна арка з трояндами

Фото: Арка з трояндами (facebook.com/mikhail.maksymov)

"Хотілося, щоб люди, які зробили це і оплатили, почули слова подяки. Спасибі. Вражений. Таблички немає, хто це зробив. Можна здогадуватися по назвах організацій, розміщених у даних будинках. Це ліплення. Або розфарбована, або кольорове ліплення? Не знаю. Ввечері ще красивіше", - підписав фотографію Максимов.

Шматочок Криму: у Києві з'явилася незвичайна арка з трояндамиСкріншот поста (facebook.com/mikhail.maksymov)

Відомо, що місцеві жителі вже охрестили цю арку "тортиком".

Авторство визнало державне підприємство "Генеральна дирекція по обслуговуванню іноземних представництв" (ДП "ГДІП"). Вони підтвердили, що ініціатива належить їм.

"Це шматочок Криму в серці української столиці. Арка веде до нашого центрального офісу: вул. Олеся Гончара, 84. Її відкрили після реконструкції восени минулого року. Тепер це місце привертає увагу мешканців та гостей Києва, які зупиняються тут, щоб помилуватися трояндами і дізнатися з інформаційних табличок про долю вулиці Гончара, яку перейменовували 8 разів, що є своєрідним рекордом для Києва", — повідомили в "Генеральної дирекції по обслуговуванню іноземних представництв".

У різні роки вулиця Олеся Гончара називалася Володимирська, Мала Володимирська, Столипінська, Гершуні, Ладо Кацхвели, Чкалова та Антоновича.

А гіпсові троянди на стелі арки – це репродукція ліпнини, виконаної в будівлі, яка є пам'яткою історії та архітектури України в Ялті.

До речі, Київ "захопили" гігантські смайлики.