ru ua

"Шматок солоної землі під військові бази РФ": Волонтер пояснив реалії Криму, коли звідти підуть росіяни

"Шматок солоної землі під військові бази РФ": Волонтер пояснив реалії Криму, коли звідти підуть росіяни Фото: Крим (pixabay.com)

Мирослав Гай висловив свою точку зору щодо оккупированого Кримського півострова

Росія розпочала знищення Криму, півострів перетворюється на шматок солоної землі під військові бази, тому до складу України він повернеться скаліченим і з розграбованими музеями. Таку думку висловив відомий український волонтер Мирослав Гай на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, в Криму почалося інтенсивне засолення грунтів і грунтових вод, що в перспективі може стати справжньою екологічною катастрофою. Тому він вважає, що Крим можна врятувати двома шляхами.

"По-перше, слід вкласти трильйони доларів в заводи по опрісненню. Але це неможливо, оскільки санкції і "Грошей немає, але ви тримайся. Гарного настрою". По-друге, повернути Крим Україні вже вчора. Але боюся, що півострів чекає сумна доля, оскільки вибори президента РФ призначені на день окупації Криму", — зазначає Мирослав.

altСкріншот поста облікового запису facebook.com/miroslavgai

Крім того, він відзначає, що у зв'язку з цим Крим перетворюється на шматок солоної землі під військові бази РФ і ядерну зброю.

"І коли росіяни підуть, а це неодмінно станеться, після того як почнеться міжнародна програма "Ядерну зброю в обмін на продовольство", в Україну повернеться спотворений півострів з розграбованими музеями і сіллю замість грунту. Проте проїзд у маршрутках стане безкоштовним, так як солі вистачить на всіх", — з іронією підсумував волонтер.

Тим часом важко хвора мати кримського політв'язня просить попрощатися з сином.