ua en ru

Ла-ла-ла: Путіна в Берліні зустріли хітом футбольних ультрас

Ла-ла-ла: Путіна в Берліні зустріли хітом футбольних ультрас Фото: Путіна в Берліні зустріли популярною піснею (apostrophe.ua)

Біля резиденції канцлера Німеччини під час прямого включення українського телеканалу було чути відому пісню в міжнародному виконанні

Зустріч "нормандської четвірки" проходить у середу, 19 жовтня, у Берліні. Лідери ФРН, Франції, України і Росії в ці хвилини говорять про ситуацію на Донбасі, а згодом планують поспілкуватися також і щодо Сирії.

Як йдеться в сюжеті ТСН, поблизу резиденції канцлера Німеччини Ангели Меркель тривають гучні протести. Зокрема, люди зустріли російського президента популярної на трибунах стадіонів піснею "Путін ху*ло". Хіт харківських ультрас виконували українці і сирійці. Останніх було більше, вони браталися з нашими земляками.

"Я не розумію, що росіяни у нас роблять. Це наша революція, між нами. До чого там росіяни? Таке ж, як і в Україні. Чому вони всюди лізуть?", - обурювався сирієць.

"У нас йде війна, ми маємо спільну біду і спільного ворога", - сказала українка.

Порівняно нечисленна демонстрація зібралася також в підтримку російського президента. Однак від імені німців виступали російськомовні люди зі слов'янськими рисами осіб.

"Жінки в Сирії портрет Путіна цілують! Кланяються перед ним!" - переконувала активістка Віра.

До речі, журналіст показав, як Порошенко "пропалює" Путіна поглядом в Берліні.