ru ua

Lanvin представив рекламну кампанію осінь-зима 2015/2016

Lanvin представив рекламну кампанію осінь-зима 2015/2016 Фото: Суперечливість нової колекції Lanvin ідеально збіглася з художнім баченням Тіма Уолкера

Схильний до гротеску і сюрреалізму британський фотограф Тім Уолкер створив ідеальні фотографії осінньо-зимової колекції відомого французького бренду

Легендарний французький Дім високої моди Lanvin оприлюднив знімки рекламної кампанії осінь-зима 2015/2016, зняті британським фешн-фотографом Тімом Уолкером.

У цьому році на осінньо-зимовому шоу Lanvin зустрілися марокканські мотиви і французький шик. Подіум заповнювали пояси з пухнастими китицями, оздоблення бісером, смуги з берберських килимів, переосмислені збруї з шкіри пітона, і прикраси на шнурках.

Незважаючи на етнічність, в колекції продемонстрована прихильність традиційному європейському стилю. Тут є сукні середньої довжини, хвилясті спідниці, вільні жакети і затишні пальто.

Тім Уолкер - один з найвідоміших фешн-фотографів світу, які мають свій характерний "почерк". Його знімки зазвичай спокійні, без буйної яскравості, зате з помітним духом сюрреалізму, цинізму і гротеску.