ru ua

Легендарий футболіст назвав українців великою нацією

Легендарий футболіст назвав українців великою нацією Фото: Христо Стоїчков (facebook.com-hristostoichkovkamata)

Він відвідав нашу країну

Легендарний футболіст збірної Болгарії і каталонської "Барселони" Христо Стоїчков був у захваті від України. Про це він розповів в інтерв'ю FootballHub.

Христо Стоїчков відвідав нашу країну і заявив, що він упевнений в тому, що в найближчому майбутньому Україна отримає ще одного володаря "Золотого м'яча".

"Я вважаю, що Україна - велика нація, яка подарувала світові трьох кращих гравців Європи, вони є володарями "Золотих м'ячів": Олег Блохін, Ігор Бєланов, Андрій Шевченко. Моя поява тут може стати стимулом для молодих гравців, дуже сподіваюся, що скоро настане той день, коли ще один український гравець отримає "Золотий м'яч", - заявив футболіст.

Нагадаємо, "Манчестер Сіті" зробив для українського футболіста незвичайний подарунок.

Гравцям "Манчестер Сіті", причетним до титулу чемпіонів, присвятили ефектні перформанси, які з'явилися на трьох континентах планети, зокрема в рідному місті Зінченко - Радомишлі.

У рідному місті кожного з 25 футболістів команди тренера Хосепа Гвардіоли, а також на батьківщині головного тренера в Каталонії, з'явилися світлові проекції з унікальними привітаннями на адресу переможців.

Хайп-таксі #23: чи готовий Київ до фіналу Ліги Чемпіонів