ua en ru

Леоніда Брежнєва зарахували до хіпстера

18:25 20.12.2015 Вс
1 мин
До чергового дня народження інтернет-користувачі відшукали фотографії, викривають передові погляди радянського лідера
Леоніда Брежнєва зарахували до хіпстера Фото: Генсек ЦК КПРС Леонід Брежнєв

19 грудня генеральному секретарю ЦК КПРС Леоніду Брежнєву могло б виповнитися 109 років, якщо б генсеки вміли жити так довго. Однак Леонід Ілліч залишив цей світ у 1982 році, залишивши після себе багатий відео - та фотоархів.

Покопавшись в ньому, інтернет-користувачі знайшли масу цікавого. Наприклад, людина, відомий під ніком Enjoykin, з'ясував, що генсек непогано співав, сам про те не підозрюючи. А хтось, пише в Twitter під псевдонімом "Цугцванг і крабі", бесошибочно визначив, хто був родоначальником хипстерского руху в СРСР.

На підтвердження своєї гіпотези "Цугцванг і крати" виклав кілька фотографій, де генсек дійсно красується в хипстерских окулярах і стилістично адекватного костюмі.

Леоніда Брежнєва зарахували до хіпстера

Леоніда Брежнєва зарахували до хіпстера

Фото з Twitter "Цуґцванґ і крабі" (@pan_zugzwang)

"19.12.1906 в Кам'янському (Дніпродзержинськ) народився перший хіпстер Радянського Союзу Леонід Ілліч Брежнєв", - йдеться в повідомленні.

Тим не менш пам'ятник у Луганську поставили не цього веселунові і балагуру, а кривавому диктатору Йосипу Сталіну, що, безумовно, вказує на недружнє ставлення ЛНР до хіпстера і представників інших субкультур.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: