ua en ru

Присвячений фіналу Ліги Чемпіонів у Києві проморолик викликав неоднозначну реакцію мережі (відео)

Присвячений фіналу Ліги Чемпіонів у Києві проморолик викликав неоднозначну реакцію мережі (відео) Фото: Ліга Чемпіонів (it.uefa.com)

На опублікованих кадрах можна помітити відразу кількох відомих українців

В інтернет-мережі з'явився яскравий промо-ролик, присвячений проведенню фіналу Ліги Чемпіонів у столиці України. Його опублікував київський градоначальник Віталій Кличко на своїй сторінці в Facebook.

"Дорогі друзі! Ми готуємося до грандіозної події – фіналу Ліги Чемпіонів УЄФА, який вперше пройде в столиці України. Очікується близько ста тисяч відвідувачів", - сказав він.

На опублікованому ролику, крім самого політика, також можна помітити відомого українського футболіста і тренера Андрія Шевченка. Саме відео є збіркою пам'ятних місць, в яких нібито фотографуються туристи.

Закінчується відео тим, що "літючий" м'яч прилітає на стадіон "НСК "Олімпійський", де його вже чекають Віталій Кличко і сам Шевченко.

Відео: промо-ролик до проведення фіналу Ліги Чемпіонів у Києві (facebook.com/Vitaliy.Klychko)

У той же час користувачі мережі звернули увагу на більш "приземлені" проблеми, які хвилюють жителів міста.

"Фінал Ліги Чемпіонів – це, звичайно, круто. Але відключити гарячу воду у всьому місті майже на 40 днів – ще крутіше" – сказав користувач Євген Творців.

"При всій повазі до Шевченка і Кличка, жахливий ролик. Ви що, не могли нормально зняти?" – уточнив юзер Ігор Владимиров.

"Колхоз" – вважає користувач Тася Бабенцева.

"Нормально так хтось грошенят відмив" – уточнив Олексій Стась.

"Сумно. Всі в студії знято" - сказав юзер Артем Степанчук.

Присвячений фіналу Ліги Чемпіонів у Києві проморолик викликав неоднозначну реакцію мережі (відео)

Фото: скріншот коментарів (facebook.com/Vitaliy.Klychko)

До речі, в п'ятницю, 27 квітня, в одному зі столичних ресторанів помітили культового британського кінорежисера Гая Річі. Відповідне фото опублікував ресторатор Євген Гусовський на своїй сторінці в соціальній мережі.

На опублікованому знімку можна помітити самого режисера, а також співробітників ресторану.