ua en ru

"ЛНР" і "ДНР" отримають свої особливі права": на росТБ заявили про федералізацію України

"ЛНР" і "ДНР" отримають свої особливі права": на росТБ заявили про федералізацію України Фото: Журналістка Яніна Соколовська (facebook Яніна Соколовська)

Таку думку висловила українська журналістка

Україна буде федеральної і тоді терористичні організації "ЛНР" і "ДНР" отримають свої особливі права. Таку заяву в ефірі росТБ зробила українська журналістка Яніна Соколовська. Відео опублікував бізнесмен Сергій Запорізький Facebook.

"В українській конституції немає ніяких "ЛНР" і "ДНР", тому вони "так звані". Звичайно, буде федеральний устрій України, де вони отримають свої особливі права. Але як республіки вони в межах України існувати не можуть", - заявила Соколовська.

Відео: Яніна Соколовська (facebook.com/Dneproges)

За словами Запорізького, минулого тижня Соколовська заявила про те, що Україні пощастило з епідемією кору, оскільки таким чином можна заощадити на опаленні дитячих садків.

Після цього журналістка заявила, що "в Україні ніхто не очікував перемоги в Стокгольмському суді, думаючи, що там все грошима заполірує Росія, і що, якщо б Україна програла, то вона би теж почала, як зараз "Газпром", розривати контракти".

"Тобто, дала зрозуміти, що Україна, як і дикунка Росія, не тільки не визнає рішень міжнародних судів, але і впевнена, що європейських суддів можна купити", - написав Запорізький.

"ЛНР" і "ДНР" отримають свої особливі права": на росТБ заявили про федералізацію України

Скріншот поста (facebook.com/Dneproges)

Раніше у мережі показали, як повинні поводитися "експерти" на росТБ.

"Так повинні зробити все так звані експерти з Польщі, України, США, Латвії, заробляють бабло на пропагандистських шоу РФ", - написали в мережі.