ru ua

У "ЛНР" прострочену російську гуманітарку віддають дітям

У "ЛНР" прострочену російську гуманітарку віддають дітям Фото: Бойовики віддають прострочену гуманітарку в дитсадки (1tvnet.ru)

Плотницький і його спільники з кожним днем все сильніше дратують мешканців Луганська

В "ЛНР" прострочені консерви, які були доставлені в "гуманітарному конвої" з Росії, віддають у навчальні заклади. Причому, як повідомили в ГУ розвідки Міністерства оборони України, терміни зберігання консервів вийшли ще задовго до транспортування з РФ.

Розвідка зазначила, що після сортування продовольства, доставленого "гуманітарним конвоєм" 25 серпня цього року, лише 10% м'ясних і рибних консервів визнані придатними до споживання.

Через невдоволення луганчан гуманітаркою окупаційна влада переклеїла етикетки на "тухлих" консервах, передрукувавши терміни зберігання. Тепер терористи планують роздати ці консерви в навчальні заклади та установи дошкільної освіти.

"Враховуючи відкрите невдоволення луганчан, які звинуватили так званого "голову ЛНР" Плотницького в черговій крадіжці гуманітарки для перепродажу через власну мережу супермаркетів, місцева влада надрукувала і замінила етикетки консервних банок, вказавши новий строк придатності. Для приховування такої очевидної підміни більшу частину продуктів планується видати в навчальні заклади та установи дошкільної освіти", - йдеться в повідомленні.

Обстановка на тимчасово окупованих теріторіях та навколо України станом на 8 вересня У рамках активної фазі стратегічн...

Опубліковано Головне управління розвідки Міністерства оборони України 8 вересня 2016 р.

В ГУР також зазначили, що з урахуванням стагнації російської економіки, значно зменшився не тільки обсяг, але і якість продовольчої допомоги, що доставляється "гуманітарними конвоями" з Росії.

До речі, "влада ЛНР" використовує прослуховування телефонів для розширення мережі інформаторів.