Лоза розпереживався про "дітей і старих", що мало не загинули в ліфті з Моторолою

Лоза розпереживався про "дітей і старих", що мало не загинули в ліфті з Моторолою
Фото: Юрій Лоза (facebook.com)

Російський співак хотів би, щоб Арсена Павлова перемогли у чесному "ратному бою"

Російський шоумен Юрій Лоза, активно цікавиться політикою, прокоментував смерть Мотороли в Донецьку. На його думку, закласти вибухівку в житловому будинку могли тільки "підлі боягузи і покидьки". Однак не всім ця версія подій припала до душі.

"Я думаю, що кожна нормальна людина повинна відреагувати однозначно погано на те, що ліфт вибухнув у житловому будинку, а тим, хто заклав вибухівку, було абсолютно наплювати на те, що при вибуху могла постраждати велика кількість простих людей, в тому числі старих та дітей. Що вбивство людини подібним способом говорить про нездатність подолати її на полі брані в чесному бою", - написав Лоза.

Однак, судячи з коментарів до запису, не всі вірять у те, що в будинку, де жив один з головних бойовиків ДНР, могли ще залишитися старики і діти.

Інший коментатор згадує про політичне усунення Сергія Литвиненка, помічаючи, що Путін не спромігся викликати "зрадника" на дуель.

Нагадуємо, що смерть Арсена Павлова підірвала Інтернет "фотожабами".

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся