У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)

У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)
"Пригоди Микитки" (Колаж РБК-Україна)

Для маленьких українців придумали спосіб розповісти про війну на Сході

До Дня Соборності України та з нагоди 100-річчя першого проголошення української державності, в Сєверодонецьку Луганської області презентували дитячі патріотичні комікси про війну на Донбасі. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Головними героями "Пригод Микитки" є хлопчик Микита, українські військовослужбовці, щеня Рекс, а також один з командирів "сепаратистів" – Ватніков. У коміксі розповідається про патріотизм, дружбу та про зраду.

Ініціатори створення коміксу назвали його хорошим способом розповідати дітям про війну.

"Комікс "Пригоди Микитки" - це невеличка історія з життя хлопчика, який живе в прифронтовому селі. Його батьків за проукраїнську позицію бойовики схопили і відправили "на підвал", а самого Микиту знайшли українські військові і взяли до себе. Їм хлопчик допомагав на кухні", - зазначили у виданні.

У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)
 

Фото: "Пригоди Микитки" (loga.gov.ua)

За сюжетом головний герой випадково потрапив разом з військовими в реальний бій, і, навіть, зміг врятувати життя одному з бійців. В кінці історії військовим вдалося взяти в полон кількох "сепаратистів", яких пізніше обміняли на батьків Микити.

У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)
 

Фото: Комікс (radiosvoboda.org)

У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)У Луганській області представили дитячий комікс про війну на Донбасі (фото)
 

Фото: Комікс (radiosvoboda.org)

На сайті Луганської обласної військово-цивільної адміністрації додали, що на виготовлення та друк семитисячного тиражу коміксів з обласного бюджету було виділено 400 тис. грн.

До речі, російський журналіст їдко потролив РФ.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся