ua en ru

В Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикам

В Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикам Фото: Відкриття пам'ятного знака в Луганській області (facebook.com/GeneralStaff)

З 2014 року загинуло 62 військових медика

В Луганській області встановили пам'ятний знак, присвячений військовим медикам, які загинули з початку російської агресії на території України. Про це повідомляє прес-служба Генштабу ЗСУ на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

У луганській області відкрили пам'ятний знак військовим медикам, які загинули на сході України. Захід відбувся за ініціативи керівництва і особливого складу 59-го Військового Мобільного Госпіталю та завдяки Оперативному командуванню "Північ".

"На рахунку представників найгуманнішої професії з моменту російської ескалації на сході країни – тисячі врятованих життів. Однак, починаючи з 2014 року 62 військових медиків загинули, рятуючи життя своїх бойових побратимів і місцевого населення", – сказано в повідомленні прес-служби.

На вшанування пам'яті загиблих військових медиків були присутні представники державної та місцевої влади, громадських організацій Сєвєродонецька, священнослужителі.

Особливим словом відмітили і молодшого сержанта Ігоря Зинича, який удостоєний посмертно звання Героя України за мужність і героїзм, виявлені при обороні Донецького аеропорту.

В Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикам

Фото: Відкриття пам'ятного знака в Луганській області (facebook.com/GeneralStaff.ua)

"Для кожного з них на першому місці була Клятва Гіппократа і військовий обов'язок. І відкриття пам'ятного знака є не тільки даниною пам'яті полеглим, але і нагадування кожному з нас про те, що свій професійний обов'язок ми повинні виконувати і за себе, і за тих, хто загинув, захищаючи країну від російського агресора", - зазначив підполковник Андрій Телефанко.

Після освячення право відкрити пам'ятний знак на честь загиблих воїнів-медиків було надано командиру оперативно-тактичної угруповання "Північ" генерал-майору Віктору Кравченко.

Всі присутні вшанували пам'ять медиків хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятного знаку.

У ході заходу кращі воїни-медики військової частини та працівники Збройних Сил України за сумлінну працю і взірцевість отримали нагороди та почесні грамоти.

В Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикамВ Луганській області встановили пам'ятний знак загиблим військовим медикам

Скріншот поста (facebook.com/GeneralStaff.ua)

Нагадаємо, під зруйнованим пам'ятником воїнам УПА в Польщі виявлені поховання.

Рекомендуємо подивитись: Трійця в 2018 році: історія та традиції свята

Відео: video.rbc.ua