ru ua

У мережі знайшли докази участі російський снайперів у війні на Донбасі (фото)

У мережі знайшли докази участі російський снайперів у війні на Донбасі (фото) Фото: Російські снайпери (eng.mil.ru)

Один з найманців похвалився поверненням в "ЛНР"

У суботу, 13 січня, на окуповану територію Луганської області через Ростов-на-Дону з Санкт-Петербурга прибуде чергова група російських снайперів. Про це повідомляє InformNapalm, посилаючись на дані інсайдерів. Снайпери відправляються в Луганскуюю область після короткострокового відпустки.

"Є підтвердження і від OSINT-розвідників: вчора один з снайперів навіть повідомив про своє повернення в "ЛНР" на сторінці в VK, додавши до посту фото з позиції, зняте, ймовірно, в кінці 2017 року", - йдеться в повідомленні.

Зараз російський снайпер свій пост соцмережі видалив, але волонтери встигли зробити скріншот.

У мережі знайшли докази участі російський снайперів у війні на Донбасі (фото)

Фото: Скріншот поста снайпера (informnapalm.org)

"Цікаво, що за нашими спостереження, снайпера бойовиків на Донбасі - це в основному (90%) громадяни РФ - кадрові і найманці. Більшість приїжджає сортаменту з Пітера ... Така ось "громадянська війна в Україні", де громадяни РФ приїжджають в якості сафарі і за наказом командування ЗС Росії вбивати українців", - додали в InformNapalm.

Нагадаємо, журналісти у Запоріжжі провели опитування серед місцевих жителів. За його даними, більшість людей вважають, що у війні на Донбасі винна Україна та її влада.