ua en ru

У Львові соцпрацівник відкрив вогонь по батькам

У Львові соцпрацівник відкрив вогонь по батькам Фото: Пістолет (pixabay.com/Jabbacake)

Патронажна перевірка закінчилася стріляниною

У Львові соціальний працівник, який прийшов забирати дитину з сім'ї, відкрив вогонь по батькам. Про це повідомляє "ТСН".

У Львові соціальний працівник прийшов забирати дитину з сім'ї, а після того, як батько дитини намагався йому перешкодити – почав стріляти.

Співробітники львівської соціальної служби стверджують, що їх колезі довелося відкрити вогонь в якості самозахисту.

Стрілянина сталася у Франківському районі міста Львова. За словами соціального працівника, батько спробував перешкодити забрати 4-річного хлопчика у притулок, і довелося застосувати зброю.

Батько хлопчика, Володимир Кравець, пояснив, що хотів тільки поговорити з працівниками соціальної служби і попросити їх залишити дитину в сім'ї на період свят, але у відповідь отримав три гумові кулі в живіт, ногу і пах.

"Може, я повів себе агресивно, попросив його спуститися. Коли спустився – почав стріляти. Не бив я його, може, підійшов і так різко сіпнувся, але бити я його не бив", - стверджує батько хлопчика.

Мати хлопчика з журналістами спілкуватися відмовилася, і з-за зачинених дверей повідомила, що конфлікт стався на її очах і соціальний працівник вчинив правильно.

"Людина просто застосувала самооборону, тому що він кинувся на працівника соціальної служби, яка мені допомагає з маленькою дитиною", - розповіла жінка і додала, що вийти не може, так як вона побита і вся в синцях.

Начальник відділу служба у справах дітей Львівської міської ради Ростислав Тимків повідомив, що раніше подібних випадків у його практиці не було і він підтримує дії свого підлеглого.

Він стверджує, що батько хлопчика не був налаштований на діалог, хоча соціальний працівник проводив просту перевірку з метою з'ясувати, чому дитину досі не повернули до притулку.

"Батько, перебуваючи в явному алкогольному сп'янінні лежав, в один прекрасний момент піднявся і несподівано для працівника вдарив його головою в голову. Той упав, після чого почав бити ногами. Вистрілив вгору, зупиняв батька дитини, потім зробив кілька пострілів і потрапив в людину. І після цього кричав, щоб він зупинився", - розповів керівник відділу соціальної служби.

За словами поліції, зброя була зареєстрована і за фактом використання у них претензій немає.

"Вважати, що це перевищення правил самооборони, ніяких підстав не має. Пошкодження, завдані травматичною зброєю батькові дитини, легкі. Слідством встановлено, щоб був попереджувальний постріл", - розповів керівник Шевченківського відділу поліції ГУНП у Львівській області Ігор Петрик і додав, що справу можуть закрити, якщо обидва фігуранти справи зможуть помиритися.

Відео: Соціальний працівник відкрив стрілянину ("ТСН")

Нагадаємо, у київському притулку розповіли про жорстокі розстріли тварин