ua en ru

У Львові восьмирічна дитина серйозно травмувався в переповненій маршрутці (відео)

У Львові восьмирічна дитина серйозно травмувався в переповненій маршрутці (відео) Фото РБК-Україна

Юристи кажуть, що довести провину водія буде дуже складно

У Львові восьмирічний хлопчик зламав руку в переповненій маршрутці. Про це передає ТСН.

Як розповіла мама, дитину в переповненому автобусі до дверей штовхнув натовп, а водій в цей час відкрив двері, так що руку хлопчика притиснуло.

Хлопчик стояв біля одного з останніх сидінь і в якийсь момент голосно закричав.

"Він кричав дуже сильно, а водій не зреагував, водій не почув. Почали люди відразу кричати, кнопки виклику не було. Його просто штовхнули, і у нього рука потрапила в таке місце, де дверима її прикрила – між трубою і тим проміжком, де відкриваються двері", - цитує видання маму восьмирічного Марка.

В автотранспортному підприємстві, яке обслуговує цей маршрут, ще не розібралися з цим інцидентом.

"Я повинен подивитися на автобус, що воно, в якому він стані, хто був водій, і розібратися в ситуації, що сталося насправді", - стверджує керівник служби експлуатації Андрій Єдинак.

За словами юристів, відповідальність за життя і здоров'я пасажирів несе водій, але довести провину перевізника дуже складно. Насамперед потрібно мати квиток, який у львівських міських маршрутках дають дуже рідко.

Шляхом допиту свідків, зокрема, пасажирів, очевидців, з'ясувати, як відбувалося подія і зрозуміти, чи є в діях водія якийсь прямий умисел, бездіяльність, неналежне виконання ним правил перевезення. Якщо буде встановлено, що він порушив, тоді відповідає і він, і перевізник", - пояснив юрист Володимир Марусяк.

Відео: У Львові восьмирічний хлопчик зламав руку в маршрутці (youtube.com/ТСН)

Раніше повідомлялося, що мережу захопив водій маршрутки в Чернівецькій області (фото).

Хайп-таксі #16: як ви оцінюєте якість доріг в Україні