ru ua

Львівська група стала номінантом престижної американської премії RoundGlass Music Awards

Львівська група стала номінантом престижної американської премії RoundGlass Music Awards Фото: Гурт Atmasfera (atmasfera.com)

Група зі Львова побореться за перемогу у номінації "Краще музичне відео"

Львівська гурт Atmasfera стала номінантом Американської музичної премії RoundGlass Music Awards. Про це йдеться в офіційному прес-релізі на сайт групи.

RoundGlass Music Awards – це премія, яка визначає найбільш прогресивних музикантів, що створюють музику для здоров'я, миру та екологічної свідомості. Організатори фестивалю отримали понад 3500 записів з більш ніж 80 країн світу.

Всього визначили 12 номінацій. Для кожної відібрали по 6 робіт. Переможця у кожній номінації будуть вибирати шляхом голосування, яке почалося 12 грудня і триватиме до 26 січня.

Крім професійного журі, у голосуванні беруть участь також всі бажаючі.

У номінації "Краще музичне відео" потрапив кліп львівського гурту Atmasfera на пісню "In the Depth".

Підсумки голосування RoundGlass Music Awards 2018 будуть оголошені 26 січня в Times Square, New York City.

У 2017 році гурт Atmasfera вже була удостоєна другої премії в номінації "Музичне відео" Рівненського міжнародного кінофестивалю "Місто мрії".

Відео: In the depth (YouTube/Atmasfera)

Група виконує пісні в стилі World і Contemporary Music, комбінує класичні форми з джазовими імпровізаціями, експериментує з фолковими і этномотивами світу.

Назва гурту складається з двох слів: слово "Атма" з мови санскрит перекладається як "душа", а слово "сфера" - описує те, що цю душу оточує. Тому творчість групи зосереджена навколо внутрішнього світу людини, його глибинних переживань і почуттів.

Atmasfera - мультиинструментальний колектив, який винайшов нове унікальне звучання, поєднуючи інструменти з усього світу - флейту, клавішні, акустичну гітару, електрогітару, бас-гітару, мандоліну, домбра, бузуку, дарбуку, різноманітні перкусії, електронні барабани, арфу, саксонетт, дзвіночки, кльокеншпиль, фисгармоний та інші предмети, з яких можна витягти звук.

Всі учасники групи практикують здоровий спосіб життя і йогу вже протягом тривалого проміжку часу, і через свою музику поширюють таку свідомість серед тисяч слухачів.

До речі, група KARNA вразила фанів грандіозним живим виступом в Києві.