ua en ru

У Львівській області діти з багатодітної сім'ї тероризують всю школу

У Львівській області діти з багатодітної сім'ї тероризують всю школу Фото: Хлопчик тероризує всю школу (Колаж РБК-Україна)

Мама важких підлітків впевнена, що винні вчителі

У Львівській області учень 7-го класу побив вчителів, тримає в страху однокласників і залякав всю школу. Про це повідомляє ТСН.

У селі Зимна Вода Львівської області педагогічний колектив школи має намір створити комісію, яка вивчить аномальну агресивну поведінку учня 7 класу.

Крім того, на захист семикласника Тимофія регулярно постає його старший брат, який навчається в 11 класі тієї ж школи. Обидва хлопчика з багатодітної сім'ї.

На появу в школі журналістів Тимофій відреагував агресивно і спробував вирвати з рук дорослих спочатку відеокамеру, а потім мобільний телефон.

"Заберіть камеру, я в натурі її зараз викину", - б'є по техніці 7-класник.

В конфлікт довелося втрутитися директору школи, яка сказала, що ці скандали доведуть її до інфаркту.

Тимофій і його старший брат з 11 класу регулярно зривають уроки, обзиваються і б'ються. Суд вже оштрафував одинадцятикласника і його батьків, але даний метод не допоміг вирішити проблему.

Директор школи поскаржилася, що знайти спільну мову з бешкетниками не можуть вже давно. Останнім часом поведінка Тимофія стало просто нестерпною. Він почав бити однокласників.

"Хлопець заступився за дівчинку з іншого класу. Тимофій вдарив дитину в сонячне сплетіння. Це було під час уроку музичного мистецтва, у дитини зупинилося на кілька секунд дихання, він не міг вдихнути", - каже директор школи.

На місце події викликали поліцію і коли вони приїхали, за Тимофія заступився старший брат, який почав погрожувати копам.

"На даного учня складено адміністративний протокол за статтею 173 - це дрібне хуліганство. А на батька складено протокол за статтею 184 - неналежне виконання батьківських обов'язків", - розповів начальник сектору превенції Пустомитівського відділу поліції Олег Житняк.

Учні школи, а також їх батьки бояться розповідати про всі сутички з Тимофієм, оскільки бояться помсти від нього та його родичів. Деякі погодилися розповісти подробиці по телефону, анонімно.

"Така дитина може зробити що завгодно. Взяв пенал на уроці, вийшов у коридор, переламав всі ручки, захотів - дав, захотів - немає. Це загроза для суспільства", - каже одна з матерів.

Батьки розповідають про систематичні побиття своїх дітей, засідки на них біля школи, залякування і приниження.

Крім того, відомо, що Тимофій піднімав руку навіть на вчителів.

"Коли він себе дуже погано вів, вирішила зняти відео, показати батькам, як він поводиться на уроках. А він схопив мене за руку, забрав телефон, викрутив руку. Страшна неповага до старших, до вчителів, до дівчаток. Може вдарити по обличчю. До вчителів звертається на "ти", - розповіла вчителька Любов Савченкова.

Представники місцевої соціальної служби вже в курсі цієї історії. Вони повідомили, що в найближчі дні збереться комісія, де крім фахівців будуть присутні медичні працівники та педагоги, які повинні вирішити, що робити з цією проблемою.

"Ми можемо забрати дітей в притулок, але має бути рішення суду, рішення опіки, піклування - відібрання дітей без позбавлення батьківських прав. Тимчасово ізолювати від сім'ї", - говорить начальник служби у справах дітей Пустомитівської райдержадміністрації Володимир Мота.

А ось мама хлопчика, з якою вдалося поспілкуватися по телефону, заявила, що вдома Тимофій абсолютно спокійна дитина. Вона вважає, що її син зривається в школі, так як його провокують і ображають вчителя.

Відео: ТСН

До речі, у київській школі принижували четвертокласника.

Рекомендуємо подивитись: 5 яскравих поєдинків найтитулованішого боксера незалежної України

Відео: video.rbc.ua