ua en ru

У Львівській області односельці емоційно вітали земляка, який повернувся з полону (відео)

У Львівській області односельці емоційно вітали земляка, який повернувся з полону (відео) Фото: Валентин Богдан (youtube.com-Mariana Pietsukh)

Боєць розповів, як потрапив у полон

28 грудня 2017 в селі Єлиховичах Золочівського району Львівської області рідні, друзі, односельці зустрічали звільненого з полону Валентина Богдана. Про це передають місцеві видання і ТСН.

Український воїн більше року пробув у бойовиків так званої "ЛНР". Його мати навіть їздила на окуповану територію, щоб розшукати сина.

Люди зустрічали земляка криками "Вітаємо!" і разом заспівали Гімн України. Втомлений з дороги хлопець посміхався, але найбільше радості йому дав мить входу в рідний дім.

"Нас тримали в Луганську в СІЗО. На вулицю не виходили, питали чи можна вийти – говорили, на лікарняному на прогулянки не виходять. Сиділи постійно в чотирьох стінах, тільки коли ОБСЄ приїжджало – через вулицю проведуть, і все", - розповів звільнений боєць.

Бійцеві від емоцій захоплює дух.

Валентин розповів, як потрапив у полон. Сестри Маша, Вікторія і брат Михайло розповіли, що дізналися про полон Валентина минулого року 31 грудня - це був для них поганий день, а зараз - найщасливіший.

Валентин Богдан служив у 24-ій механізованій бригаді, в руки терористів потрапив взимку 2016 року. Місяць тому бойовики дозволили йому і ще шістьом полоненим зателефонувати рідним. Таким чином був анонсований той самий великий обмін.

Відео: Повернення з полону (youtube.com/ТСН)

"Дуже важко нам було чекати, ми стільки часу їздили в Київ і скрізь його шукали. Не могли сказати нам – ніхто нічого не міг. Говорили, що навіть він може бути "200", ми вже не знали, де шукати, що робити, але не втрачали надію, що вони живі", - розповіла сестра бійця Марічка.

Відео: Повернення з полону (youtube.com/ЗолочівНЕТ)

Нагадаємо, що в мережі розповіли, чому Росія погодилася на обмін поенными. Про це повідомив військовий експерт Олег Жданов. За його словами, для Росії обмін є одним з видів шантажу України, а в наступному році Кремль спробує з допомогою цього домогтися поступок від Києва по ОРДЛО.