ua en ru

У Львівській області пасажири перекрили шлях через брак місць в електричці

У Львівській області пасажири перекрили шлях через брак місць в електричці Фото: flickr.com danielzolli

Люди впевнені, що залізниця нібито навмисне дає мало вагонів

У Львівській області незадоволені пасажири другий раз за півтора тижні перекрили шлях через брак місць в електричці. Про це повідомляє ТСН.

Люди впевнені, що залізниця нібито навмисне дає мало вагонів, щоб провчити безбілетників.

"Приїхала трускавецька електричка, була заповнена, люди вийшли, зірвали стоп-кран, сіли на рейки і не пустили. Ну, куди, як не було, куди зайти", - пояснила чергова по переїзду Наталія Головачевская.

Пасажирка Марія розповіла, що поспішала до лікаря, бо була наполегливою і протолкнулась в поїзд, однак багато людей так і залишилися на пероні.

"Чотири вагони! Нехай дадуть шість, претензій у нас не буде. Не дадуть шість – значить, будемо все на шляху. Люди платять за проїзд. Якщо їм ще треба, щоб пенсіонери платили, то і пенсіонери будуть платити, але щоб такої дурниці не було", - каже мешканка Пустомыт Марія Палюшок.

Щоб люди змогли потрапити у Львів, на станцію приїхав ще один поїзд. Але пасажири впевнені, що на наступний день ситуація повторитися і їм доведеться боротися за свої місця в вагоні.

"Чотири вагони, лавки поламані. Як колись возили полонених", - обурюються місцеві жителі.

Відео: У Львівській області пасажири перекрили шлях (tsn.ua)

Щодня на станції "Пустомити" поїзда чекають близько сотні пасажирів, тому як проїзд на залізниці обходиться дешевше, ніж на маршрутці.

Перевізника діючі тарифи не влаштовують – підприємство збиткове, тому що вийти хоча б на самоокупність заважають дешеві квитки і пільговики, чий проїзд майже не компенсують.

"Якщо в минулому році ми витратили 80 мільйонів гривень на перевезення пільгових категорій, то обласні адміністрації нам повернули лише 6 мільйонів. Робота не відшкодовується", - пояснив керівник служби приміських пасажирських перевезень Львівської залізниці Сергій Перерва.

Зі слів залізничників, саме збитковість заважає знайти кошти на ремонт старих вагонів і покупку нових. Більшість вагонів, які зараз експлуатуються вже від'їздили вдвічі довше запланованого, а лише з початку року з-за несправності і вандалізму довелося відчепити 12 вагонів.

До речі, "Укрзализныця" змінила ціни на напої в поїздах.

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну