ua en ru

У Львівській області літнє подружжя стало батьками

У Львівській області літнє подружжя стало батьками Фото: Дитина (pixabay.com/ru/users/RitaE)

Для батька дівчинки - це перша дитина

У Львівській області літня сімейна пара стала батьками. Про це повідомляє "Вікна-новини" на СТБ.

Батькові дівчинки 60 років, матері - 50 років. Про вагітність Ріта дізналася випадково. Радісну новину їй повідомив гінеколог під час планового огляду. Тоді жінка була вже на четвертому місяці і не могла повірити в те, що стане мамою. Ріта хотіла народжувати природним шляхом, але лікарі вмовили її робити кесарів.

"Були у нас випадки і 40 років, і 42, 45, але 50 - це вперше. Ми народили шляхом кесаревого розтину красиву, здорову дівчинку Анну-Марію, вагою 3900 і ростом 56", -розповіла завідуюча відділенням Старосамбірської лікарні Аріна Бронецького.

Відео: У літньої пари народилася дочка (youtube.com/на-новини)

У жінки вже є дорослий син, який і сам - батько хлопчика. А ось для Ігоря Анна-Марія - первісток. Перший місяць чоловік взагалі боявся торкатися до малятку.

"Боявся, що я вже старий, а вона така маленька", - каже чоловік.

"Тепер я повинен жити 100 років - іншого варіанту немає. Тільки, може бути, сина народити", - додав батько дівчинки.

Ріта та Ігор познайомилися 12 років тому в Донецьку. Коли почалася війна, чоловік умовив дружину переїхати до Львівської області.

До речі, в Запоріжжі народився малюк-гігант.

Сім'я, в якій народився хлопчик, живе в селі Запорожець Запорізького району, на вулиці Запорізькій, і це вже восьма дитина подружжя. Як стало відомо, семеро попередніх дітей Олексія і Наталії - дівчинки.