ua en ru

У Львівській області суд покарав мати учня, який місяць прогулював школу

У Львівській області суд покарав мати учня, який місяць прогулював школу Фото: Суд (pixabay.com/succo)

Суд оштрафував жінку за 125 пропущених шкільних уроків

У Дрогобичі Львівської області жінку оштрафували через прогули сина. За місяць хлопчик пропустив 125 шкільних уроків. Про це повідомляє Zaxid.net.

Дрогобицький міськрайонний суд на засіданні 12 грудня прийняв рішення оштрафувати мати прогульника на 51 гривню.

Згідно з постановою суду, дитина не відвідувала школу протягом жовтня 2017 року. Мати школяра визнали винною у неналежному виконанні батьківських обов'язків.

Відзначається, що за даними Єдиного державного реєстру судових рішень, це не перший випадок, коли суд штрафує батьків цієї дитини за аналогічні порушення.

У травні 2017 року Дрогобицький міський суд вже штрафував матір цього хлопчика на 51 грн через те, що її син без поважних причин не ходить до школи. У лютому 2017 цей же суд оштрафував жінку на 17 грн за те, що протягом 2016 її син пропустив 505 навчальних годин у ЗОШ №3.

У виданні вважають, що зараз хлопчик навчається у 9 класі, оскільки в 2015 році він навчався в 7 класі ЗОШ №3 і мати також судили за регулярні пропуски занять у школі.

Крім регулярного пропуску уроків, у 2016 році цей же хлопчик розбив вікно в ЗОШ №1 в Дрогобичі і крав продукти з супермаркету. За ці правопорушення його мати оштрафували на 170 грн і 51 грн відповідно.

Згідно ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення, невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17 грн).

До речі, суд оштрафував українку за шкільні прогули сина, який пропустив 73 уроку.