ua en ru

У Львівській області важкопоранений ветеран АТО одружився і вчиться ходити (відео)

У Львівській області важкопоранений ветеран АТО одружився і вчиться ходити (відео) Герой з дружиною (Скриншот/youtube.com/Телеканал ZIK)

Лікарі вже не давали хлопцеві шансу на життя

В смт Добротвор Львівської області десантник Сергій Загасайло одужує після тривалого лікування, вчиться заново ходити і уже встиг одружитися. Про це повідомляє телеканал ZIK.

Лікарі вже не давали хлопцеві шансу на життя. Він пережив тринадцять операцій і втратив частину черепа. Проте, не дивлячись на все, герой не засмучується, і вже встиг одружитися.

Сергій із дружиною Дариною познайомилися ще на Майдані. Ще тоді пара хотіла побратися.

"Все було дуже спонтанно. Революція єднала ідейних людей", - пригадує Дарина Загасайло.

Дівчина увесь час була поруч. Спочатку в реанімації, а потім у різних реабілітаційних центрах. Там Сергій і запропонував Дарині одружитися. Потім їх розлучила війна. Чоловік пішов на фронт одним із перших, а повернувся звідти сильно пораненим. Зараз пара багато працює, аби Сергій став на ноги.

Лікарі кажуть, що треба щонайменше три роки активної реабілітації. В перервах між відновленням у спеціальних закладах, десантник постійно займається вдома. Він розтягує зв'язки і сухожилля на ногах.

Мати чоловіка наголошує: усі тренажери купила за гроші благодійників і небайдужих людей.

"Сергію з кожним днем стає все краще. Йому ще потрібні вертикалізатор і велика шведська стінка", - додає Алла Загасайло.

Зараз для Сергія облаштовують майданчик для тренувань на подвір’ї. Родина сподівається, що тут чоловік зробить вдруге перші самостійні кроки.

Відео: У Львівській області важкопоранений ветеран АТО одружився і вчиться ходити (youtube.com/Телеканал ZIK)

Нагадаємо, що лікар з Дніпра розповів про пріоритети поранених українських бійців.