ua en ru

Львів'яни влаштували автопробіг на честь Кузьми Скрябіна

10:34 03.02.2017 Пт
2 мин
Український музикант загинув у ДТП 2 лютого 2015 року
Львів'яни влаштували автопробіг на честь Кузьми Скрябіна Фото: Кузьма Скрябін

У Львові фанати Кузьми Скрябіна влаштували автопробіг в пам'ять про музиканта. У заході взяли участь півтори сотні машин, прикрашені синьо-жовтими прапорами і портретами Кузьми. Організація автопробігу почалася в соцмережах, де учасники домовилися зібратися біля "Арени Львів", передає "ТСН".

З колонок машин, які, вишикувавшись в колону проїхали центральними вулицями міста у супроводі патрульних, лунала музика Скрябіна. Водії включали аварійку і тихо сигналили.

"Ми його дуже любили, і діти люблять і ми любимо. Ми чесно боялися сказати їм цю новину два роки тому. Ми і в минулому році з ними були, вони тоді ще менше були, ми були біля пам'ятника Шевченка і в той рік ми вирішили піти в автопробіг", - розповіли учасниці автопробігу Івонна Лобан і Софія Гайдук.

"Скрябін, в першу чергу, велика людина, справжній українець і патріот своєї країни. Побачив пост в соціальних мережах, одразу підтримав ідею. Його цитати просто підтримують український дух: "Ти сам собі країна, зроби порядок в своїй голові", - процитував Кузьму учасник автопробігу Андрій Лісовий.

Раніше у пам'ять про Кузьмі Скрябіну створили фільм з піску.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: