"Дякую, що не забуваєш": Ляшко іронічно відповів на "скарги" Зеленського

Ляшко іронічно відповів на "скарги" Зеленського
Фото: Олег Ляшко

Нардеп Олег Ляшко розповів про те, як "згладжує самотність" Зеленського

Народний депутат України Олег Ляшко відповів на заяву лідера студії Квартал 95 " Володимира Зеленського про те, що ніхто не згадує про його діяльність, крім Ляшко. Про це лідер нардеп написав на своїй сторінці в Facebook.

Політик написав про те, що в нинішній час інтерес політиків до діяльності квартальщиків спав, і тільки він про нього пам'ятає і пише в соцмережах. Також чиновник вибачився перед шоу-меном, що рідко про нього згадує.

Крім того, чиновник запропонував ідею для нової теми Вечірнього Кварталу.

"Вова Зеленський скаржиться, що відчуває себе дуже самотнім: ніхто з політиків йому не пише, не дзвонить. Але Вові приємно, що тільки я про нього пам'ятаю і пишу про нього в соцмережах. Вова, дякую, що ти про мене не забуваєш. Вибач, що так рідко згадую про тебе. Запросив би коли-небудь на свій концерт, разом посміялися б. Можу підкинути тобі тему для нового Кварталу - як пограбувати українців на 150 мільярдів в Приваті. Цікава тема, Вова?", - написав Ляшко на своїй сторінці.

 

Вова Зеленський жалуется, що почуває себе дуже самотньою: ніхто з політиків йому не пише, не дзвонить. Альо Вові приємно...

Опубліковано Олегом Ляшком 19 березень 2017 р.

Читайте також, Зеленський "поскаржився" на українських політиків.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся