"Дякую, що не забуваєш":

Ляшко іронічно відповів на "скарги" Зеленського

STYLERLIFE        20.03.2017 - 09:59
Фото: Олег Ляшко
Фото: Олег Ляшко

Нардеп Олег Ляшко розповів про те, як "згладжує самотність" Зеленського

Народний депутат України Олег Ляшко відповів на заяву лідера студії Квартал 95 " Володимира Зеленського про те, що ніхто не згадує про його діяльність, крім Ляшко. Про це лідер нардеп написав на своїй сторінці в Facebook.

Політик написав про те, що в нинішній час інтерес політиків до діяльності квартальщиків спав, і тільки він про нього пам'ятає і пише в соцмережах. Також чиновник вибачився перед шоу-меном, що рідко про нього згадує.

Крім того, чиновник запропонував ідею для нової теми Вечірнього Кварталу.

"Вова Зеленський скаржиться, що відчуває себе дуже самотнім: ніхто з політиків йому не пише, не дзвонить. Але Вові приємно, що тільки я про нього пам'ятаю і пишу про нього в соцмережах. Вова, дякую, що ти про мене не забуваєш. Вибач, що так рідко згадую про тебе. Запросив би коли-небудь на свій концерт, разом посміялися б. Можу підкинути тобі тему для нового Кварталу - як пограбувати українців на 150 мільярдів в Приваті. Цікава тема, Вова?", - написав Ляшко на своїй сторінці.

 

Вова Зеленський жалуется, що почуває себе дуже самотньою: ніхто з політиків йому не пише, не дзвонить. Альо Вові приємно...

Опубліковано Олегом Ляшком 19 березень 2017 р.

Читайте також, Зеленський "поскаржився" на українських політиків.

On Top