ua en ru

"Любителі екстриму": у Києві школярки проїхалися на вагонах електрички

"Любителі екстриму": у Києві школярки проїхалися на вагонах електрички Фото: facebook.com/KyivOperativ

Пост викликав резонанс в соцмережі

У Києві знову помітили дітей - "любителів екстриму", які катаються на поїздах зовні. В цей раз три дівчинки-школярки вирішили покататися на вагоні міської електрички Троєщина-2. Про це напсиали на сторінці "Київ Оперативний" Facebook.

"Шановні батьки, вчителі і просто чуйні люди! Величезне прохання тим, хто знає батьків цих аматорів екстриму, повідомити їм про прегарному хобі їх дітей. На зауваження та прохання припинити це заняття лише мило посміхаються. Місце посадки: станція міської електрички Троєщина 2, Київ.
В поліцію зателефонувала", - сказано в повідомленні.

"Любителі екстриму": у Києві школярки проїхалися на вагонах електрички"Любителі екстриму": у Києві школярки проїхалися на вагонах електричкиСкріншот (facebook.com/KyivOperativ)

В коментарях люди висловилися щодо інциденту.

"Ось часи пішли, двадцять років тому ми пацанва так робили, а зараз дівки. Хлопці перевелися", - написав Роман Конончук.

"Ну ось що у них в голові?!!Немає навіть інстинкту самозбереження, а потім машиністу, що якщо з цим все життя жити!" - висловилася Ольга Афанасьєва.

"Кінчені щоки! Мерзоти ди**виє ..он хлопчина сьогодні в Росії по карнизу на балконі походив трохи (веселився) .. Вже все... Добре, що нікого тілом не убив коли приземлився ..дегенерати", - відреагував Віталій Шибанов.

"На Петрівці їх зганяють регулярно. Пару разів навіть МНС знімали таких курок. З їх слів - їм пох", - написала Ганна Лисиця.

"Любителі екстриму": у Києві школярки проїхалися на вагонах електричкиСкріншот коментарів (facebook.com/KyivOperativ)

Нагадаємо, що 15 травня в київському метро хлопець проїхався між вагонами. Це сталося на "синій гілці".

Хайп таксі #12 з чого треба почати змінювати країну (відео: РБК-Україна)