ua en ru

Любов до Батьківщини: молодий українець зворушив мережу несподіваним вчинком під час присяги (відео)

Любов до Батьківщини: молодий українець зворушив мережу несподіваним вчинком під час присяги (відео) Фото: president.gov.ua

Українець зробив коханій пропозицію

Молодий українець під час присяги на вірність Батьківщині зробив пропозицію руки та серця своїй коханій. Про це розповіли на сторінці прес-служби навчального центру "Десна" в соцмережі Facebook.

"Присяга, вже звичний військовий ритуал, може на хвилину поєднатися із романтикою та коханням. Як сталося і цих вихідних. Один з наших новобранців вирішив поєднати любов до Батьківщини та кохання до своєї дівчини", - розповіли в мережі.

Наші новоспечені молодята :)

Присяга, вже звичний війсковий ритуал, може стати на хвилину поєднатися із романтикою та коханням :) Як сталося і цих вихідних :) Один з наших новобранців вирішив поєднати любов до Батьківщини та кохання до своєї дівчини. Командири частини пішли на зустріч закоханому та допомогли солдатові запропонувати руку і серце обраниці одразу після присяги на вірність Батьківщині :) Ми вітаємо майбутніх молодят і бажаємо їм безмежної любові, щастя, добробуту та миру! І трохи пізніше познайомимо вас с історією кохання :)

Опубліковано Навчальний центр "Десна" - Прес-служба 21 травня 2018 р.

Відео: Українець зробив пропозицію після присяги (facebook.com/desnaukr)

"Командири частини пішли на зустріч закоханому та допомогли солдатові запропонувати руку і серце обраниці одразу після присяги на вірність Батьківщині. Ми вітаємо майбутніх молодят і бажаємо їм безмежної любові, щастя, добробуту та миру! І трохи пізніше познайомимо вас с історією кохання", - додали у прес-службі.

Опубліковано Надією Артемовою 21 травня 2018 р.

Відео: Українець зробив пропозицію (facebook.com/ Надія_Артемова)

Любов до Батьківщини: молодий українець зворушив мережу несподіваним вчинком під час присяги (відео)Любов до Батьківщини: молодий українець зворушив мережу несподіваним вчинком під час присяги (відео)

Фото: Молодята Надія та Валерій (facebook.com/ Надія_Артемова)

Вчинок українця прокоментували користувачі мережі:

"Зворушливо".

"Романтично".

"Які молодці! Супер!".

"Це відбувалося в нас на очах. Це було дуже потужно! Побільше б таких хлопців".

"Дівчина файна!".

"Це так мило!".

"Клас!".

"Круто!".

Любов до Батьківщини: молодий українець зворушив мережу несподіваним вчинком під час присяги (відео)Любов до Батьківщини: молодий українець зворушив мережу несподіваним вчинком під час присяги (відео)

Скріншот коментарів (facebook.com/desnaukr)

До речі, у Чорногорії склав присягу президент.

Хвилюючі подробиці весілля Принца (відео: STYLER.rbc.ua)