ru ua

"Люди Перемоги" зберуться у Парку Перемоги через рік

"Люди Перемоги" зберуться у Парку Перемоги через рік Фото: "Люди Перемоги" (Прес-служба "Інтера")

Герої скульптури згадають бойових товаришів

Рік тому, 7 травня 2016 року, в київському Парку "Перемога" за ініціативи небайдужих людей і за підтримки телеканалу "Інтер" було встановлено перший в Україні пам'ятник ветеранам Другої світової війни - "Люди Перемоги".

Образ героїв скульптурної композиції "Люди Перемоги" - збірний. А прототипами стали герої однойменної книги-фотоальбому: льотчик, Герой Радянського Союзу Іван Іванович Селіфонов і стрілець-радист Ганна Федорівна Коломєйцева. Іван Іванович і Ганна Федорівна планують в цьому році, 9 травня, прийти до пам'ятника, згадати бойових товаришів, вшанувати пам'ять загиблих і покласти квіти.

Скульптор Олександр Моргацький вже не перший рік співпрацює з телеканалом, за підтримки "Інтера" він створив три композиції. У травні 2013 року в Маріїнському парку було встановлено пам'ятник "Вічна любов", присвячений українці Мокрині Юрзук і італійцю Луїджі Педутто. Вони познайомилися в роки війни в австрійському концтаборі, але зустрілися лише 60 років тому в студії програми "Жди меня". У 2016 році Олександр створив скульптурну композицію "Люди Перемоги". А зовсім нещодавно телеканал виконав дану Луїджі обіцянку і встановив копію пам'ятника "Вічна любов" в італійському містечку Кастель-Сан-Лоренцо, на його батьківщині.

9 травня у прямому ефірі телеканалу "Інтер", під час традиційного марафону "Наша Перемога", який розпочнеться о 7:00, можна буде побачити пряме включення з покладання квітів до пам'ятника Люди Перемоги, повну трансляцію акції "Ніхто не забутий. Ніщо не забуто", яка розпочнеться об 11 ранку, і сюжет про відкриття пам'ятника в Італії.

Ввечері, 20.30 буде великий святковий концерт "Перемога. Одна на всіх", а після нього документальний фільм власного виробництва "Люди Перемоги. Будемо жити!", знятий телеканалом по історіям вже другої книги-фотоальбому, випущеної в переддень 9 травня.

Нагадаємо, вихідний з 9 травня запропонували перенести на інший день.