ru ua

Люди шоковані: в київському метро хлопець проїхався між вагонів

Люди шоковані: в київському метро хлопець проїхався між вагонів Київське метро (фото: УНІАН)

Літні люди у вагоні були в шоці

15 травня у київському метро хлопець проїхався між вагонами. Це сталося на "синій гілці". Про це повідомляє "Сегодня". Зацепер їхав таким чином від станції "Олімпійська" до "Либідської".

"Все сталося хвилин 30 тому. Це було дуже страшно. Хлопець на вигляд років 17 або 18 їхав між вагонами і абсолютно не тримався. Все заради селфи. Хлопець явно готувався до екстремальної подорожі. На станції "Льва Толстого" він одягнув теплу кофту, рюкзак попереду і підозріло ходив по платформі, а коли прибув потяг, дивився на вагони. Мені це здалося дивним, а на наступній станції він вийшов з вагона і заскочив на конструкцію між вагонами. Їхав так від станції "Олімпійська" до "Либідської". Літні люди були в шоці, і тільки із завмиранням серця спостерігали за тим, що відбувалося за склом вагона", – розповіла виданню одна з пасажирів.

Нагадаємо, раніше дві школярки проїхалися між вагонами київського метро, нецензурно лаючись і показуючи людям непристойні жести. Їх батьків притягнули до адміністративної відповідальності.

Читайте також, як у харківському метро "зацепер" проїхав кілька станцій між вагонами поїзда.

Хайп таксі #2 ваше ставлення до маршруток (відео: РБК-Україна)