ru ua

Теж люди: українські чиновники задекларували 295 авто на єврономерах

Теж люди: українські чиновники задекларували 295 авто на єврономерах Фото: Автомобіль на литовських номерах (РБК-Україна)

Українські чиновники за 2016 рік задекларували 295 автомобілів, які належать іноземним компаніям або громадянам

Українські чиновники із задоволенням їздять на литовських номерах. Про це повідомляє проект BIHUS.info на своїй сторінці Facebook.

Так, наприклад автомобілі з іноземними номерами найчастіше з'являються у чиновників в Закарпатській області. Там їх 25, 7%, а в Києві лише 11, 1%.

Теж люди: українські чиновники задекларували 295 авто на єврономерахФото: Автомобілі чиновників (facebook.com/bihus.)

Народні обранці вибирають собі автомобілі представницького класу. Найбільше популярністю користується Volkswagen Touareg, за ним йде Mercedes-Benz ML, далі йдуть Land Rover Freelander, Jeep Grand Cherokee, Audi A7. І рейтинг скромно замикає Lexus.

Крім того, народний депутат Віталій Купрій задекларував яхту, яка належить іноземній компанії. А нардеп Балицький - літак, що належить англійської іноземній компанії.

Як раніше повідомлялосястало відомо, які автомобілі воліють купувати українці. Повідомляється, що в листопаді на первинному ринку легкових автомобілів колишні в експлуатації автомобілі охопили 45% загального обсягу продажу. Із загальної кількості 13 тис. 902 зареєстрованих легкових автомобілів 6225 шт. довелося на колишні в експлуатації.

У порівнянні з результатом листопада минулого року кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом зросла на 83 відсотки. Попитом користуються також старі Volkswagen, марка якого продемонструвала 56-відсоткове зростання до аналогічного показника минулого року.