ru ua

"Людям сподобалося": директор російської фабрики прокоментував дитячі ліжка у вигляді "Бука"

"Людям сподобалося": директор російської фабрики прокоментував дитячі ліжка у вигляді "Бука" Фото: ЗРК "Бук М-1" (elwehda.com)

Російська фабрика креативної дитячих меблів прославилася, випустивши дитячі ліжечка, нагадують зенітно-ракетний комплекс "Бук", з якого був збитий малайзійський "Боїнг" MH17

Підприємець не бачить нічого поганого в такій меблів, адже людям сподобалося. Про це директор російської фабрики Антон Коппель заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Ми її зробили, випробували, поставили в серію, людям вона сподобалася, вдала виявилася модель. Цю конкретну установку ми не вважаємо символом тероризму", - запевнив він.

При цьому підприємець зазначив, що дана меблі не є символом тероризму.

"Що таке зенітно-ракетний комплекс? Це комплекс протиповітряної оборони, не наступальна зброя, а оборонна, для захисту мирного неба. Цю конкретну установку ми не вважаємо символом тероризму, екстремізму. Нічого подібного, це просто класна військова машина, яка брутально виглядає. А діти завжди люблять грати у війну, бігати з автоматиками, так що ніяких проблем тут я не бачу", - сказав він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у Росії продають ліжка у вигляді "Бука".