ua en ru

Максакова заявила, що пережила вбивство чоловіка завдяки підтримці та любові України

Максакова заявила, що пережила вбивство чоловіка завдяки підтримці та любові України Фото: Марія Максакова (facebook.com/maria.maksakova)

Максакова зізналася, що увага преси змусила її узяти себе в руки

Вдова екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який був убитий в центрі Києва, відома оперна співачка Марія Максакова, розповіла, як змогла пережити вбивство чоловіка. В інтерв'ю виданню "Московський комсомолець" вона заявила, що її рятувала підтримка та любов України.

"По-перше, мені не залишили ніякого іншого шансу та вибору. Коли все це відбулося, і мені здавалося, що я на повному дні свого життя, в цей момент з цього "низу" мені стали активно стукати з усіх російських каналів. І я зрозуміла, що у мене немає ніякої можливості бути і виглядати вбитою життям, задавленою долею. У цьому сенсі їм треба віддати належне за цю роль, тому що всіма своїми дурницями вони змусили мене взяти себе в руки. Як сказав хтось із моїх друзів, вони не розрахували, що напоролися на закохану жінку. Кому потрібна ниюча, соплива, вбита горем? Ф*гушки! Я мобілізувала всі свої знання, вміння, комунікативні здібності", - розповіла Максакова.

"І врятувала мене, звичайно, ще і любов України, яка мене підтримала, коли в Росії мене топтала і принижувала ціла країна. Вже хочеться лаятися матом: що я їм зробила поганого?! Одиниці ж наважилися публічно говорити про мене добрі слова, а багато людей, яких знала, яким нічого поганого не зробила, навіть дружила, теж пустилися у всі ці ницості та шельмування. Свербить прямо поіменно перелічити, але зупинюся", - зазначила вдова Вороненкова.

До речі, Максакова розповіла, чи звинувачує Путіна у смерті чоловіка.