Маленький Максим потребує реабілітації в Болгарії

Маленький Максим потребує реабілітації в Болгарії
Фото: Максим

Батьки просять допомогти зібрати необхідну суму для реабілітації трирічного хлопчика

Внаслідок родової травми, маленький Максим хворіє на ДЦП. У нього груба затримка розумової діяльності, хлопчик потребує постійної реабілітації.

"Максим народився раніше терміну, пологи були важкими, виникла гіпоксія і пологові травми. Ми помітили майже відразу, що Максим відрізняється темпами розвитку від дітей його віку. У рік поставили діагноз ДЦП (атонічна форма), і затримка розумового розвитку", - каже мама хлопчика Анна Ольховик.

Батьки відразу почали займатися з сином, возили на реабілітації.

"Через біль, сльози і втому, Максим набуває нові вміння і вчиться бути як всі дітки. Зараз Максим сидить самостійно, з підтримкою встає на високі коліна, вчиться повзати. Поки Максим самостійно не ходить. На жаль, Максим не розмовляє і є великі проблеми розумової діяльності, що і затримує фізичний розвиток", - додає Анна.

Зараз малюкові потрібні курси слухової реабілітації. Батьки сподіваються отримати її в Болгарії. Сума одного курсу (а хлопчикові потрібно їх три) - 35 тис. грн. Батьки сподіваються, що небайдужі люди допоможуть їм зібрати необхідну суму.

Реквізити для допомоги: карта "Приватбанку" №4149 4978 4898 3427 (Ольховик Анна).

До речі, волонтери просять допомогти народному герою України.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся