ua en ru

Маленького лебедя в Черкаській області врятували від морозу: в мережі опубліковано відео

Маленького лебедя в Черкаській області врятували від морозу: в мережі опубліковано відео Фото: Водолаз і врятований лебідь (facebook.com)

Водолаз у Смілі кілька годин рятував лебеденя

На озері під Сміливою українці врятували від морозу лебеденя. У п'ятницю, 25 листопада, водолаз впродовж кількох годин рятував птаха з водного полону. Тепер на зиму маленького лебедя заберуть у черкаський зоопарк.

Про це повідомляє портал "Про все ".

"На озері було двоє дорослих і двоє маленьких лебедів. А потім я побачила, що залишилося одне маленьке. Куди поділися інші - не знаю, може полетіли кудись. Ми з сестрою, яка приїхала до мене в гості, вчора проїжджали повз цього озера. Вода вже почала замерзати, тільки в одному місці льоду ще не було, і він там сидів. Ми відразу кинулися скрізь дзвонити, бо шкода було птаха ", - розповіла мешканка Черкас Тамара Комиз.

Спочатку жінки звернулися до смілянських рятувальників, проте у допомозі їм відмовили. Після цього жінки звернулися до волонтерів, які рятують котів і собак. Вони допомогли знайти водолаза.

У соцмережі Максим Дубінський опублікував запис з проханням про допомогу.

Потім житель Черкас написав, що лебеденя врятували.

Директор Черкаського зоопарку Євген Ван повідомив, що маленького лебедя обов'язково оглянуть, щоб визначити його вік і з'ясувати, чи є у нього травми.

"Звичайно, ми його залишимо на зиму в зоопарку. Але, якщо у нього немає ніяких проблем з крилами, навесні відвеземо на водойму та випустимо. Адже, якщо це льотний і здоровий птах, то він повинен бути на волі, а не в зоопарку ", - говорить Євген Ван.

Жінки-рятівниці вже встигли назвати лебедя Іллею, в честь водолаза, який погодився визволити малюка з водойми.

До речі, українські рятувальники визволили білих лебедів від "крижаної пастки".